Watchguard ile Tanışın!
Sınıfının en iyisi..

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır. WatchGuard aynı zamanda network görünürlüğü ve yönetim hizmetleri için tam bir paket de sunmaktadır.

Bize Ulaşın
icon

SALDIRI ÖNLEME SİSTEMİ (IPS)

Casus yazılım, SQL saldırısı, çapraz site betik çalıştırma ve arabellek aşımı dahil tehditlere karşı koruma sağlamak için ana protokollerdeki trafiği taramada sürekli güncellenen imzalar kullanır.


icon

ETKİN İTİBAR SAVUNMASI SİSTEMİ

Kullanıcının yapmış olduğu web işleme yükünü önemli ölçüde iyileştirirken, web kullanıcılarını kötü amaçlı sitelerden ve botnetlerden koruyan güçlü, bulut tabanlı bir itibar tarama hizmetidir.


icon

SPAM ENGELLEYİCİ

Tehditlerden korunmak için gerçek zamanlı spam tespiti. Spam Engelleyicimiz o kadar hızlı ve etkilidir ki günde 4 milyar mesaja kadar inceleme yapabilmektedir.

icon

AĞ GEÇİDİ ANTİVİRÜS (GAV)

Bilinen virüslerin yeni türleri de dahil bilinen casus yazılım, virüs, trojan, solucan, sahte yazılım ve karma tehditleri belirlemek ve engellemek için sürekli güncellenen imzalarımızı kullanmaktadır.

icon

UYGULAMA DENETİMİ

Kullanıcının departmanı, iş/ görevi ve günün saatine dayalı olarak seçime bağlı şekilde uygulamalara erişime izin verir, erişimi engeller veya kısıtlar ve gerçek zamanlı olarak.

icon

NETWORK DISCOVERY

Firebox cihazları için, networkünüzdeki tüm düğümlerin nerede risk altında olduğunuzu kolayca görebileceğiniz bir görsel haritasını oluşturan abonelik tabanlı bir hizmettir.

SİBER GÜVENLİKTE ÖNCÜ

WatchGuard UTM (birleştirilmiş tehdit yönetimi) platformu, ağ trafiğini istenmeyen e-postaları engellemeden veri kaybını önlemeye kadar tam kapsamlı bir güvenlik hizmet paketiyle yüksek performanslı bir şekilde filtreleyecek şekilde tasarlanmıştır.

 • APT BLOCKER
  Fidye yazılım, sıfır gün tehditleri ve diğer gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar dahil en karmaşık saldırıları belirlemek ve durdurmak için ödüllü yeni nesil bir sandbox kullanmaktadır.
 • VERİ KAYBI ÖNLEME (DLP)
  Bu hizmet, networkten çıkmayı deneyen kritik verileri tespit etmek için metin ve yaygın dosya türlerini tarayarak kazara veya kasıtlı veri kaybını engellemektedir.
 • TEHDİT ALGILAMA VE MÜDAHALE
  Kötü amaçlı yazılım saldırılarını durdurmak adına anlık eylemi belirleme, önceliklendirme ve kullanmak için network ve uç nokta güvenlik faaliyetlerini kurum düzeyinde tehdit bilgisi ile ilişkilendirir.
 • DIMENSION COMMAND
  Dimension networkünüzdeki tüm kullanıclardan toplanan verileri işlem yapılabilir network ve tehdit bilgisine çevirmektedir. Dimension Command bu tehditleri anında azaltmak için tek birmerkezi konsoldan harekete geçme gücü vermektedir.
Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

Ofis, Orta Ölçekli ve Büyük İşletmeler için WatchGuard Firebox

icon

Firebox T20-T40-T80

Ofis ve Küçük İşletmeler

icon

Firebox M270-M370

Kobi, Orta Ölçekli, Kurumsal Şirketler

icon

Firebox M470-M570

Büyük Firmalar ve Fabrikalar

GENİŞ ÖLÇEKLİ KORUMA

Next-Generation ​Firewall, genel güvenlik ihtiyaçlarını karşılarken, tehdit​leri ve ağınıza girip çıkan dataları kontrol altına alarak güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılar. Zamanında ve doğru güvelik fonksiyonlarını uygulayarak çoklu gigabit değerlerine çıkan paket filtreleme hızınızı düşürmeyecektir.

Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

SIFIR GÜ​N KORUMASI

WatchGuard ürünlerinin en güçlü özelliklerinden birisi, doğru sıfır gün korumasıdır. Diğer güvenlik markaları imza tabanlı koruma sağlarken WatchGuard, akıllı katman ILS mimarisi olan “True Zero Day Protection” teknolojisiyle yeni çıkmış ve henüz imzalanmamış tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

0 (212) 480 06 60


Formu Doldurun, Size Ulaşalım


Watchguard ürünleri ile ilgili sizlere detaylı bilgi verelim.

© 2021 Piramit Bilgisayar. Tüm Hakları Saklıdır.
Created by the creators of Feniks Agency