Kullanım Koşulları

image
image
image

Piramit Bilgisayar Telif Hakkı

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı; Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Bu web sitesini ziyaret eden misafirler, sitenin telif hakkı konusunda PİRAMİT BİLGİSAYAR VE TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 'nin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. PİRAMİT BİLGİSAYAR VE TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 'nin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka sitelere ya da medyalara kopyalanamaz.

Şartlar

Bu web sitesine erişerek veya form araçlarını kullanmanız durumunda Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş olursunuz. Bu şartı kabul etmesseniz sitemizde yer alan bazı araçları kullanamazsınız.

Kişisel Veriler Nerede Tutuluyor?

Kişisel Verileriniz yüksek güvenlikli veritabanımızda tutuluyor. Sitemizde bulunan güvenlik fonksiyonları ve veritabanının kendi güvenlik fonksiyonları ile verilerinizi iyi bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Merak ettiğiniz soru olursa İletişim Formu'ndan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Saklanma Süresi Ne Kadar?

Kişisel Verileriniz sitemize giriş yaptığınız tarihten başlayıp tam 30 gün veritabanimizda tutulmaktadır. Kişisel veriler aksi durumlarda gerekli kurumlara başvurmak için saklanmaktadır. Örnek olarak formdan gelen hareket, tehdit, küfür, argo; sitemize yapılan ağ saldırıları, (EMF) izni olmadan site içeriklerini kullanma...

Hangi Kişisel Veriler Tutuluyor?

  • Formlardan gelen veriler,
  • IP adresi,
  • Cihaz Bilgisi