İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

image
image
image
image
Piramit Bilgisayar

Hizmet Hakkında

Kesintisiz çalışmayı garanti altına almak için... Her koşul altında çalışmayı sürdürebilmek gerçekten bir mesele. Çarklar zaman zaman yavaşlasa da durmadan dönmeli... Çünkü kurumun geleceğini garanti altına alabilmek ancak sürekliliği temin edebilmekle mümkün. Piramit Bilgisayar’ın buradaki hedefi, BT başta olmak üzere; üretim, satış, dağıtım gibi iş birimlerinin, beklenmeyen durumlarkarşısında dahi sürekli çalışabilmesini sağlamak.

“İş sürekliliği yönetimi,kurumsal yapıyı iyi analiz ederek kritik iş süreçlerini belirleyen ve senaryolarını buna göre kurgulayan uzmanlar ile başarıya ulaşır.” - Mahmut OĞURLU

image

Neler Sağlıyoruz?

  • İş Sürekliliği Planlaması
  • Felaketten Kurtarma
  • Beklenmeyen Tehlikeler
  • Standartlara Uyum
  • Kurumsal Gelecek
  • Operasyonel Mükemmellik

İş sürekliliği nasıl sağlanmalı?

Sağlıklı iş sürekliliği yönetimi için iş sürekliliği projelerinin sahip olması gereken bazı özellikler var. Öncelikle gerçekçi ve uygulanabilir bir yapıda olması gereken iş sürekliliği projesi; şirket işleyişi açısından kritik süreçlerde sürekliliği sağlayabilmeli, kendi içinde tutarlı ve diğer iş süreçleri ile ilişkilerinde düzen takip eden bir yapıda olmalı. Piramit'in İş Sürekliliği Yönetimi Danışmanlığı kapsamında sunduğu hizmetler, kurumsal bir iş sürekliliği bilincinin yerleşmesini ve planların uygulanabilirliğini ölçmek amacıyla kapsamlı testleri de içerir. Periyodik olarak güncellenmesi gereken İş Sürekliliği Planlaması, her zaman katma değer ortaya koymasının yanı sıra etkin bir sistem olduğunu da temin eder.

Hizmet Verilen Sektörler

Fabrikalar
Sağlık Kuruluşları
Otomotiv
Bankalar
Kobiler
Taşımacılık

İletişim Bilgileri

Diğer Hizmetler

image

Sistem Entegrasyonları

Sistem Entegrasyonu, sayı olarak bir ve birin üzerindeki altyapının bir araya getirilerek tek bir sistem olarak doğru ve düzenli bir şekilde çalışması olarak tanımlanabilir.

Daha fazlası
image
image

Bakım Anlaşmaları ve Danışmanlık Hizmetleri

Yaratıcı ekibimiz ile profesyonel çözümler üretip hızlı, güvenilir ve başarılı sonuçlarımızı ticari güven için sözleşmeyle perçinliyoruz.

Daha fazlası
image
image

KVKK Danışmanlık Hizmetleri

KVKK 2016 yılında gündemimize giren bu kanun, birçok işletmenin kendi sistemini veri hırsızlığına karşı uyarlaması gerekmektedir.

Daha fazlası
image
image

Piramit Bilgisayar Müşterisi Olmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin
image
image