Bakım Anlaşmaları ve Danışmanlık Hizmetleri

image
image
image
image
Piramit Bilgisayar

Hizmet Hakkında

Günümüz bilgi iletişim sistemlerinin ve altyapılarının, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önem arz etmektedir. Zira şirketinize ait tüm veriler bu sistemler üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu neden ile veriye kesintisiz ve anında erişim ise tüm sektörlerde, müşterilerin önde gelen isteğidir. Şirketinizde bulunan sistem / sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi, firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekir ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin... Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis Piramit Bilgisayarın en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için süratli ve aralıksız çalışıyor, kendimizi yeniliyor ve uzman kadromuzu güncel tutmaya çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve kesintisiz hizmet verebilmek için çözümlerimizden biri'de Bakım Anlaşması'dır. Bu anlaşma ile sisteminizde ilk incelemelerde ve periyodik bakımlar sırasında görülecek yada oluşma ihtimali olan sorunlar ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek başınız ağırmadan çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler büyümeden engellenmiş olacaktır.

image

Neler Sağlıyoruz?

  • Kurumsal Bakım Anlaşması
  • Bilişim Danışmanlığı
  • Dış Kaynak Kullandırılması
  • Bilgi Güvenliği Danışmanlığı
  • Yazılım ve Donanım Seçim Danışmanlığı
  • Kişisel Veri Danışmanlığı
Fabrikalar
Sağlık Kuruluşları
Otomotiv
Bankalar
Kobiler
Taşımacılık

İletişim Bilgileri

Diğer Hizmetler

image

KVKK Danışmanlık Hizmetleri

KVKK 2016 yılında gündemimize giren bu kanun, birçok işletmenin kendi sistemini veri hırsızlığına karşı uyarlaması gerekmektedir.

Daha fazlası
image
image

PiramitCloud Sanallaştırma Hizmetleri

PiramitCloud, başarıyı bulutta yakalayın. Kolayca yönetin, kullandığınız kadar ödeyin. Verimli bir iş birliği için tanışma zamanı...

Daha Fazlası
image
image

Bilgi Güvenliği ve Güvenlik Duvarı

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeler ile birlikte veri ve iletişim güvenliği ihtiyaçları da artmakta.

Daha fazlası
image
image

Piramit Bilgisayar Müşterisi Olmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin
image
image