Ağ Teknolojileri ve Altyapı Kurulumları

image
image
image
image
Piramit Bilgisayar

Hizmet Hakkında

Piramit, kurumların mevcut network yapısını değerlendirerek güncel ve gelecekteki ihtiyaçları saptar ve buna uygun network strateji ve dizayn çözümlerini sunar. Piramit'in ağ danışmanları sahip olunan veya kurulması düşünülen ağ yapısını aşağıdaki kavramlar çerçevesinde inceleyerek en uygun yapıyı sunar.

Süreklilik ve Yönetilebilirlik kadar esas olan unsurlardan biri olan ölçeklendirilebilirlik büyümeyi veya genişlemeyi hedefleyen organizasyonunuzun optimum maliyetlerle en iyi performansa sahip olması için danışmanlarımız tarafından incelenerek sizin beklentilerinize göre dizayn veya modifiye edilir. Piramit, iş uygulamaları ve Intranet/Extranet çözümleri; şirketlerin ve kamu kurumlarının coğrafi olarak dağınık bir yapı teşkil eden organizasyonlarında ticari ve ticari olmayan uygulamaları, organizasyon yönetimi ve iş akış çözümleri gibi karmaşık ihtiyaçlarını gidermeye yönelik ağ altyapısı, uygulama platformu ve sunucu istemci tarafı servislerle uygulama çözümlerini içermektedir.

image

Neler Sağlıyoruz?

  • Süreklilik
  • Güvenilirlik
  • Yönetilebilirlik
  • Ölçeklenebilirlik

Hizmet Verilen Sektörler

Fabrikalar
Sağlık Kuruluşları
Otomotiv
Bankalar
Kobiler
Taşımacılık

İletişim Bilgileri

Diğer Hizmetler

image

İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Şirketinizde kritik bilgileriniz günlük yedekleniyor mu? Yedeklenen bilgiler 24 saat içinde güvenli bir dış arşive gidiyor mu?

Daha fazlası
image
image

Sistem Entegrasyonları

Sistem Entegrasyonu, sayı olarak bir ve birin üzerindeki altyapının bir araya getirilerek tek bir sistem olarak doğru ve düzenli bir şekilde çalışması olarak tanımlanabilir.

Daha fazlası
image
image

Bakım Anlaşmaları ve Danışmanlık Hizmetleri

Yaratıcı ekibimiz ile profesyonel çözümler üretip hızlı, güvenilir ve başarılı sonuçlarımızı ticari güven için sözleşmeyle perçinliyoruz.

Daha fazlası
image
image

Piramit Bilgisayar Müşterisi Olmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin
image
image