Yedekleme ve Depolama Çözümleri

image
image
image
image
Piramit Bilgisayar

Çözüm Hakkında

Şirketiniz için oldukça kritik görevleri yerine getiren ve kurumsal bilgiyi üzerinde barındıran BT donanımlarınızın herhangi bir sebeble işlemez hale gelmesi oldukça olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Hizmet sürekliliğini sağlamak için beklenmeyen durumlara karşı senaryolar hazırlamak, gereken önlemleri önceden almak ve yedekleme yapmak büyük önem taşımaktadır. Kurumlar için yedekleme altyapılarını kurmak, yönetmek ve operasyonların takibini yapmak hem ekstra maliyet gerektirdiği, hem de ayrı bir iş yükü getirdiğinden iş sürekliliğini olumsuz yönde etkilemektedir. Uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yedekleme çözümleri üreterek; müşterilerimizdeki yedekleme operasyonlarının getireceği yükü üzerimize alıyor, süreçleri basitleştiriyor, verimliliğin artmasını, maliyetin azalmasını sağlıyoruz.

image

Verileriniz Her Şekilde Güvende

  • Bulut Depolama ve Yedekleme Hizmetleri ile verileriniz Piramit Bilgisayar'da bulunan altyapılarda güvenle depolanır ve yedeklenir.
  • Depolama ve Yedekleme Cihazları Yönetimi ile kendi lokasyonunuzda bulunan depolama ve yedekleme cihazları uzmanlarımız tarafından yönetilir.
  • Replikasyon Hizmetleri ile sanal sunucularınız, verileriniz ve yedekleriniz farklı lokasyonlar arasında replike edilerek güvenliği ve erişilebilirliği sağlanır.

Hizmet Verilen Sektörler

Fabrikalar
Sağlık Kuruluşları
Otomotiv
Bankalar
Kobiler
Taşımacılık

İletişim Bilgileri

Diğer Çözümler

image

Piramit Bilgisayar Müşterisi Olmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin
image
image