İnternet Güvenliği Çözümleri

image
image
image
image
Piramit Bilgisayar

Çözüm Hakkında

Şirketlerin hassas verilerini güvence altına almaya çalışırken karşılaştığı en büyük zorluklardan biri , doğru firewall güvenlik duvarını seçmektir. Çoğu işletme, kendi güvenlik gereksinimlerini karşılayacak bir firewall sistemini seçmede neleri ön planda tutacağı konusunda net bir fikre sahip değildir. Gelin size bu konuda nelere dikkat etmeniz gerekti hakkında bilgiler verelim.

Firewall , bir ağdaki trafiği filtrelemek için kullanılan siber güvenlik aracıdır. Güvenlik duvarları, ağınızı harici trafik kaynaklarından, dahili trafik kaynaklarından ve hatta belirli uygulamalardan ayırmak için kullanılır. Firewall güvenlik duvarları , yazılım , donanım veya bulut tabanlı olabilir. Bir firewall sisteminin temel amacı, yasal trafiğe izin verirken kötü niyetli trafiği de engellemesidir.

image

Firewall (Güvenlik duvarı) nasıl çalışır?

Şirketinizin verilerini korumak için doğru güvenlik duvarını bulmadaki ilk adım , ne tür güvenlik duvarının olduğunu ve nasıl çalıştıklarını bilmektir. Firewall mimarileri, genel yapılarına ve çalışma yöntemlerine göre bir kaç kategoriye ayrılabilir.

  • Paket filtreleme güvenlik duvarı
  • Durum bilgisi alan denetim güvenlik duvarları
  • Devre seviyesi ağ geçitleri
  • Uygulama düzeyinde ağ geçitleri
  • Yeni nesil güvenlik duvarları

Hizmet Verilen Sektörler

Fabrikalar
Sağlık Kuruluşları
Otomotiv
Bankalar
Kobiler
Taşımacılık

İletişim Bilgileri

Diğer Çözümler

image

Piramit Bilgisayar Müşterisi Olmak İstiyorsanız

Bizimle İletişime Geçin
image
image