Dell EMC Ürün ailesiyle tanışın!
İş dünyasında bilişimin geleceği burada

Çığır açan yeni PowerEdge ailesi, hem geleneksel hem de modern iş yüklerini dönüştüren ve harekete geçiren veri merkezli, akıllı ve uyarlanabilir bir altyapı ile performans, ölçeklenebilirlik ve depolama verimliliğindeki geleneksel ödünleşmeleri ortadan kaldırır.

Bize Ulaşın

Sistemleriniz ve Veri Merkezleriniz için Dell EMC ile sizlere özel çözümler sağlıyoruz!

Client

Latitude ve Vostro ile Her iş yükünün üstesinden gelebilirsin, performans açısından optimize.


Server

Üstün performansı ile PowerEdge ailesi, ölçeklenebilir, esnek ve yatırım koruması sunar.


Storage

PowerMax ve Unity ile her iş yükü için performans açısından optimize edilmiş birleşik mimari.

Dell EMC PowerStore ile bir adım öne geçin!

İşinizi daha çevik hale getirmek ve değişime hazır hale getirmek için yeni nesil depolama teknolojisiyle sıfırdan oluşturuldu.

  • NVMe tamamen flash veya Depolama Sınıfı Bellek (SCM) Intel Optane ile performansı optimize eder.
  • Akıllı ölçekleme mimarisi, özgürce kapasite eklemenize olanak tanır. Intel Quick Assist’li "her zaman aktif" veri azaltma, performanstan ödün vermeden maliyetleri düşürür ve verimliliği artırır.
  • Devrim niteliğindeki AppsON, VMware sanallaştırılmış uygulamalarını doğrudan cihaz üzerinde çalıştırma esnekliği sağlarken aynı zamanda harici iş yükleri için kapasite sağlar.
  • Yeni “Her Zaman Yükseltme” programı sayesinde PowerStore'u forklift yükseltmeleri olmadan zaman içinde modernize etmeye yardımcı olur.
Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

Latitude ve Vostro

Doğru cihaza sahip olmanın harika bir iş gününün sadece başlangıcı olduğunu biliyoruz. Çalışanlar, üretken ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sağlayan akıllı, sezgisel ve duyarlı deneyimlere ihtiyaç duyar. Araştırmaya göre, her 4 kullanıcıdan 1'i, teknolojileriyle ilgili olumsuz bir deneyim yaşarsa işini ve çalıştığı şirketi sorgulayacaktı. Sonraki iş günü yerinde servis seçenekleri ile birlikte!

Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

PowerEdge Ailesi

Dell PowerEdge ürünler, Güçlü, verimli ve çok yönlü Dell PowerEdge sunucular, kuruluşunuzla birlikte büyüyecek şekilde tasarlanmıştır. Hızlandırıcı kartlardan ve depolama ölçeklenebilirliğinden yararlanarak uygulama performansını hızlandırmak için tasarlanmıştır. En zorlu sunucu ortamlarına güç sağlamak için optimum kaynak dengesine sahiptir.

Detaylı Bilgi Bize Ulaşın

Size Ulaşalım
Dell EMC ürünlerini size daha yakından tanıtalım!

© 2021 Piramit Bilgisayar. Tüm Hakları Saklıdır.
Created by the creators of Feniks Agency