Renkler

SONICWALL İLE TANIŞIN.

SonicWALL Hakkında
SonicWALL ağ güvenliğinizi sağlamak için kurulduğu 1991 yılından bu yana ödüllü tasarımlara sahip donanım, yazılım ve sanal cihaz çözümleri üretiyor. SonicWALL ürün portfolyosunda KOBİ’den holdinge kadar her ölçekteki organizasyonun ihtiyacına cevap verebilecek onlarca çeşitlik ürün portfolyosu mevcuttur. Kurulduğu 1991 yılından bu yanan dünya çapında 2 milyondan fazla cihaz ve on milyonlarca kullanıcısının güvenliğini sağlamaya devam ediyor.

SonicWALL Mimarisi
NSA 6600 sahip olduğu çift çekirdekli Calvium CPU sayesinde herhangi bir kesinti olmadan eş zamanlı olarak veri paketi analizi yapabilir. Bu özel işlemci yapısı sayesinde kendi sınıfındaki diğer cihazlardan çok daha yüksek performansa sahip olurken aynı zamanda eş zamanlı olarak yapılan kompleks saldırılara karşı koruma sağlar. Çok çekirdekli güçlü işlemci mimarisi sizi her zaman en yüksek performansta tutar.

Güvenlik Duvarı Performans

IPS Performans

VPN Performans

Full DPI Performans

NSA SERİSİ

TECHINICAL : B.E. ( Computer Science ) SKILLS :HTML, CSS , PHP, JQUERY, etc. SOFTWARES :PHOTOSHOP, MAYA, etc.

SuperMassive

MICROSOFT : 2013 - TILL DATE as SR. UI DESIGNER MAYA ANIMATIONS : 2010 - 2013 as UI DESIGNER JALSON CREATIVES :2009 - 2010 as DEVELOPER.

PRESENT LOCATION

LOCALITY 243/90 - NEW YORK STREET COUNTRY UNITED STATES OF AMERICA PIN 345-908-00

CONTACT ME

EMAIL hello@yourdomain.com Call +90-908-678-654 SKYPE meracallo

NSA sahip olduğu çift çekirdekli Calvium CPU sayesinde herhangi bir kesinti olmadan eş zamanlı olarak veri paketi analizi yapabilir. Bu özel işlemci yapısı sayesinde kendi sınıfındaki diğer cihazlardan çok daha yüksek performansa sahip olurken aynı zamanda eş zamanlı olarak yapılan kompleks saldırılara karşı koruma sağlar. Çok çekirdekli güçlü işlemci mimarisi sizi her zaman en yüksek performansta tutar.

NSA SERİSİ

SuperMassive sahip olduğu çift çekirdekli Calvium CPU sayesinde herhangi bir kesinti olmadan eş zamanlı olarak veri paketi analizi yapabilir. Bu özel işlemci yapısı sayesinde kendi sınıfındaki diğer cihazlardan çok daha yüksek performansa sahip olurken aynı zamanda eş zamanlı olarak yapılan kompleks saldırılara karşı koruma sağlar. Çok çekirdekli güçlü işlemci mimarisi sizi her zaman en yüksek performansta tutar.

SuperMassive

TZ sahip olduğu çok çekirdekli Calvium CPU sayesinde her hangi bir kesinti olmadan eş zaman olarak veri paketi analizi yapabilir. Bu özel işlemci yapısı sayesinde kendi sınıfındaki diğer cihazlardan çok daha yüksek performansa sahip olurken aynı zamanda eş zamanlı olarak yapılan kompleks saldırılara karşı koruma sağlar. Çok çekirdekli güçlü işlemci mimarisi sizi her zaman en yüksek performansta tutar.

TZ Serisi

Sonicwall News

Ürünler

Videolar