Ar-Ge Olanakları ve Altyapımız

Piramit Bilgisayar bünyesinde araştırma-geliştirme faaliyetlerinde kullanıma yönelik değişik bilgisayar, yazılım, analog/sayısal sistem geliştirme araç gereçleri bulunmaktadır.

Firma vizyonunda özellikle son dönemdeki Ar-Ge eksenli dönüşümün yanı sıra özgün, yenilikçi ve nitelikli ticari ürün hedefli yaklaşım ile birlikte bilişim, ses/görüntü işleme, gömülü sistem, büyük veri (data analytics), mobil yazılım ve nesnelerin interneti (IoT) alanlarında nitelikli eleman (lisansüstü ve lisans dereceli) ve altyapı yatırımları yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın ağ teknolojileri, veri merkezleri, kablosuz iletişim, işaret işleme, web yazılım, gömülü sistem ve mobil uygulama alanlarında mevcut tecrübe ve birikimi, akademik işbirlikleri ile teknolojik niteliği yüksek projelere ve çözümlere dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Firmamızda Ar-Ge projeleri süresince yapılan tüm ön hazırlık çalışmaları, araştırmalar ve ticarileştirme faaliyetleri, standart mühendislik ve proje yönetim süreçlerine göre yürütülmektedir.

Kuruluş bünyesinde genel olarak lisans ve lisansüstü dereceli personel mevcuttur. Yeni istihdam planlamaları da bu yönde yapılmaktadır. Gerçekleştirilen ve planlanan Ar-Ge faaliyetleri akademik çalışmalar ile desteklenmektedir.

Kuruluş bünyesinde bulunmayan özellikle gömülü sistem donanımları için baskılı devre üretimi/montajı ve üniversitelerden alanlarında uzman akademisyenlerden bilimsel danışmanlık için hizmeti alımları ve işbirlikleri bulunmaktadır.

Piramit Müşterisi Olmak İstiyorum ?

Sizde Müşterimiz Olarak Ayrıcalıklardan Faydalanmak İstiyorsanız

İletişim Bilgilerimiz

Piramit Bilgisayar ve Teknoloji Sistemleri

İletişim Formu

Adresimiz

Orta Mah. Maltepe Cad.
Canayakın Sitesi B Blok No:11 34040,
Bayrampaşa / İSTANBUL

  • Email:info@piramit.com.tr
  • Tel:+90 (212) 480 0 660
  • Fax:+90 (212) 544 66 95